T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Eski İl Sağlık Müdürlerimiz

Güncelleme Tarihi: 13/02/2018

nopic.png
nopic.png
nopic.png
nopic.png

Nazmi BİLGİN
1937-1939

Remzi OTMAN
1939-1945
R.TALİMCİOĞLU
1945-1948
Emin SOGÜN
1948-1952
rauf_tugtekin.jpg
edip_yanargoglu.jpg
ahmet_ustunoglu.jpg
ahmet_kutay.jpg
Rauf TUĞTEKİN
1952-1955
Edip YANAROĞLU
1955-1957
Dr. Ahmet ÜSTÜNOĞLU
1957-1959
Dr. Ahmet KUTAY
1959-1967
nopic.png
nopic.png
nopic.png
nopic.png
Dr. Ercan ALTINÖZ
1967-1972
Dr. Halil SAĞDUYU
1972-1973
Dr. Mehmet PALANDÜZ
1973-1977
Dr. Hasan Basri GÜNŞEN
21.10.1977-20.10.1978
nopic.png
nopic.png
nopic.png
nopic.png
Dr. Mehmet PALANDÜZ
22.11.1978-08.09.1980
Dr. Mümin GÜNAY
18.08.1980-06.05.1981
Dr. Tacettin ERSOY
06.05.1981-06.11.1981
Dr. Avni ÖZDEMİR
1982-1985
nopic.png
burhan_anagun.jpg
nopic.png
nopic.png
Dr.Tekinalp OKTAR
27.05.1985-09.03.1987
Dr. Burhan ANAGÜN
17.04.1987- 03.03.1992
Dr. Ercüment PAŞAOĞLU
13.02.1992-13.02.1994
Dr. Halis BARLAS
14.02.1994-14.06.1994
huseyin_basim.jpg
burahnettin_erbay.jpg
rıdvan_sami_acar.jpg
abdullah_ozcan.jpg
Dr. Hüseyin BASIM
21.04.1994-10.06.1996
Dr. Burhanettin ERBAY
19.08.1996-29.12.1997
Dr. Rıdvan Sami ACAR
03.04.1998-21.07.1999
Dr. Abdullah ÖZCAN
21.07.1999- 13.08.1999
enver_tulce.jpg
tahir_ozkan.jpg
nopic.png
tahir_ozkan.jpg
Dr. Enver TÜLCE
04.10.1999-19.09.2000
Dr. Tahir ÖZKAN
14.12.2000-15.01.2003
Dr. Rıza DURU
15.01.2003-07.07.2003
Dr. Tahir ÖZKAN
07.07.2003-22.09.2003
nopic.png
seracettin_com.jpg
huseyin_seyhan_fidan.jpg
kadir_demirel2.jpg
Doç.Dr. Alaettin ÜNSAL
26.09.2003-18.04.2005
Dr. Seraceddin ÇOM
18.04.2005-21.11.2007
Uzm. Dr. Hüseyin S.FİDAN
21.11.2007-03.11.2012
Dr. Kadir DEMİREL
03.11.2012-16.12.2013
ali_mumcu.jpg
   
Dr. Ali MUMCU
16.12.2013-10.11.2017