T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Gönül Sofrası& Gönlümüz Bir Soframız Bir

Güncelleme Tarihi: 04/06/2018

         Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünün  düzenlediği ,”GÖNÜL SOFRASI “ Ramazan etkinliği kapsamında sivil vatandaşlara restoranda  iftar yemeği  düzenlendi ,
        Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü “GÖNÜL SOFRASI” iftar  etkinliği doğrultusunda belirli mahalle muhtarlarıyla doğrudan iletişime geçerek  iftar etkinliği düzenlenmiştir. Ayrıca ;ilgili  muhtarlıklarla da  ihtiyaç sahibi aileler belirlenmiş bu kişilere  kurum adına “Ramazan Erzak Paketleri“ dağıtılmıştır. 
Ramazan ayı ;yardımlaşmanın ,dayanışmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bir aydır. İl sağlık müdürlüğü ekibi ile sivil vatandaşların buluştuğu iftar yemeğinde aynı sofrada buluşmanın huzuru yaşanırken İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur BİLGE “GÖNLÜMÜZ BİR SOFRAMIZ BİR “ kelimelerini dile getirmiştir. Programa gösterilen ilgi bu tür etkinliklerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmıştır. 
        İl sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur BİLGE  iftar yemeğinde  “Öncelikle  Ülkemin ve bütün İslam aleminin Ramazan ayını en kalbi duygularımla tebrik eder, Ramazan maneviyatıyla bu eşsiz atmosfere katkı sağlayan herkese teşekkür ederim" dedi.
         İftara yemeğine katılan kişilerin sağlık sorunlarını dinleyen İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur BİLGE " Tek gayemiz halkımızın sağlıklı, huzurlu ve umutlu  bir ortamda Ramazan ayını yaşamasıdır" dedi.

  • Gönül Sofrası1.JPG
  • Gönül Sofrası2.JPG
  • Gönül Sofrası3.JPG
  • Gönül Sofrası4.JPG
  • Gönül Sofrası5.JPG
  • Gönül Sofrasıkapak.JPG