T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Bir Ömre Sığmayan Özel Anneler

Güncelleme Tarihi: 04/06/2018

      Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünün  hazırladığı, Eskişehir Sağlık –Sen  ile İCK A.Ş. sahibi İsmail Cem Kılınç’ın  ortağı olduğu “BİR ÖMRE SIĞMAYAN ÖZEL ANNELER ” adlı program  kapsamında anneler günü kutlanmıştır. İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur BİLGE ve ekibi bu yılki anneler gününde,sağlık personellerinden özel hayat öyküsü ile daha fedakarlık gerektiren engelli çocuğu olan ve evlat edinmiş annelere yönelik proğram hazırlamıştır.” BİR ÖMRE SIĞMAYAN ÖZEL ANNELER “ proğramında  annelerimize  plaket ve hediyeler verilerek  annelerimizin  ne kadar kıymetli ve önemli  olduğu bir kez daha dile getirilmiştir.  
    İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur BİLGE ve bütün yönetim ekibi olarak  anneleğin ne kadar kutsal ve zor olduğunu ayrıca  çalışma hayatında ki zorluklarla birlikte  özel  ilgiye muhtaç çocukların bakımında   annelerimizin daha çok fedakarlık gösterdiklerini belirtmiştir. Bu vesile ile bu yılki anneler günü özel annelere adl edilmiş ,il sağlık müdürlüğü   üst yönetim olarak çalışan özel  annelerin morel ve motivasyonunun  yükseltilmesi amaçlamıştır. Bu tür kıymetli etkinlikler devlet& STÖ  & Özel kurum ve kuruluşları işbirliğinde buluşturarak  ortak faydada  önemli adımlar atmasını da  sağlamıştır. İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur BİLGE  ekibi  ve  Eskişehir Sağlık –Sen  Şube Başkanı Hasan Hüseyin KÖKSAL    özel annelerin anneler gününü kutlamasında  bu tür annelerin sorunlarını dinleyerek  çalışma ve yaşam şartlarını iyileştirici projelerle destekleneceğini ,kurumlar arası iletişimlerle bu sorunların giderileceğini iletmiştir. 
     İl Sağlık Müdürlüğü Doç. Dr. Uğur Bilge ,öncelikle  proje ekibine , sponsor olan kişilere ve bütün çalışanlara ve özel annelere teşekkürlerini iletmiştir. Ülkemizdeki  bütün annelerin anneler gününü kutlamış  “Cennet Annelerin Ayağı Altındadır”   düşüncesini  belirtmiştir.

 
  • anneler_gunu_etkinlik (3).jpeg
  • anneler_gunu_etkinlik (1).jpeg
  • anneler_gunu_etkinlik (2).jpeg
  • anneler_gunu_etkinlik (7).jpeg
  • anneler_gunu_etkinlik (4).jpeg
  • anneler_gunu_etkinlik (6).jpeg
  • anneler_gunu_etkinlik (5).jpeg