ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

TC.SAĞLIK BAKANLIĞI
ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İl Sağlık Müdürlüğü Dahili Telefon Numaraları

Güncelleme Tarihi: 14/09/2018


ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANA BİNA TELEFON REHBERİ 

Adı Soyadı
 Çalıştığı Birim Dahili No
 Doç Dr. Uğur Bilge
 İl Sağlık Müdürü 1101
 Dr. Ali Mumcu Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı 1114
 Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin  Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı 1107-1108
 Dr. Seydi Ahmet Güllü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı 1109-1110
 Dr. Erdinç Özkurt Acil Sağlık Hizmetleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı 1116-1117
 Mücahit Sait Destici Sağlık Hizmetleri Başkanı 1115
 Uzm. Dr. Bülent Erdoğan  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yrd. 1133
 Uzm. Dr. Mustafa Emin Çanakçı Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yrd. 1139
 Ömer Faruk Üresin  Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yrd. 1174
 Nuri Şahan Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yrd. 1028
 Galip Özsarı Uzman  1118
 Elif Aydın İl Sağlık Müdürü Makam Sekreteri 1104
 Emine Dizdar İl Sağlık Müdürü Makam Sekreteri 1103
 Yasemin Alper Başkan Sekreteri 1105
 Mustafa Alper Makam Şoförü

 KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 
 Uğur Işık - Uzman İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Birimi / Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Birim Sorumlusu 1129
 Burcu Elitez - Uzman Hastane Hizmetleri Birimi / Özellikli Sağlık Hizmetleri Birim Sorumlusu 1127
 Sefanur Çoban  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1131
 Özlem Elmaskaya Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1132
 Perihan Durak  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1131
 Döndü Tepe Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1135
 Pınar Akçay Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1135
 Dilek Akın  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1135
 Elçin Mamak Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1135
 Zöhre Ünlüce  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı 1132
 Sırma Giritli- Uzman Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı - Tıbbi Cihaz ve İlaç Birim Sorumlusu 1009
 Mehmet Karpuzcu  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı - Tıbbi Cihaz ve İlaç Birimi  1010
 Ömer Faruk Karaca Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı - Tıbbi Cihaz ve İlaç Birimi 1009
 Murat Peközcan  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı -  1007
 Serhat Sungur  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı - 1007
 Kadir Can - Uzman Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı - İdari ve Mali Hizmetler Birim Sorumlusu 1005
 Müslüm Bozdemir  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı - İdari ve Mali Hizmetler Birimi 1006
 Özkan Yüce  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı - İdari ve Mali Hizmetler Birimi 1005
   PERSONEL VE DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 
 Adem Şerbetçi -Uzman  İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu 1026
 Adem Savaş - Uzman İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu 1032
 Sema AlyanakOğlu İnsan Kaynakları 1034
 Aysu Önge İnsan Kaynakları 1035
 Musa Kirazoğlu İnsan Kaynakları 1032
 Murat Döngel İnsan Kaynakları 1038
 Zerrin Kocaadam  Atama Terfi Emeklilik 1033
 Serpil Kurşungöz Atama Terfi Emeklilik 1033
 Pakize Akkaya Atama Terfi Emeklilik 1033
 Gülay Oral İnsan Kaynakları 1039
 Elyesa Köseoğlu İnsan Kaynakları 1039
 Ali Osman Uslu İnsan Kaynakları 1041
 Gülbahar Çelik  İnsan Kaynakları 1038
 Ayşe Ekütekin  İnsan Kaynakları 1040
 Nilüfer Çekiç  İnsan Kaynakları 1040
 Gönül Eryiğit Evrak Kayıt  1004
 Bilhan Kutlu Evrak Kayıt  1004
 Zeynep Sodacı  Evrak Kayıt  1003
 Fahrettin Akar  Evrak Kayıt  1003
 Yücel Gül Evrakçı 1003
 Elif Baloğlu Disiplin Birim Sorumlusu 1013
 Nermin Bursalı Doğramacı Disiplin  1014
 Kemal Büyükgenç Disiplin  1015
 Abdülbaki Tekin  Arşiv Birim Sorumlusu 1072
 Vedat Korubük Arşiv 1073
 Erol Ilıtan Arşiv 1073
 Lütfü Yavuz  Arşiv 1073
 Barış Gürbüz Arşiv 1073
 Murat Biçerli Arşiv 1073
 Battalgazi Barlas  Basın Birim Sorumlusu 1232
 Halit Eser Basın 1232
 Serdar Arduç Basın 1232
 Seher Kaya - Uzman  Eğitim Birim Sorumlusu  1012
 Şeyma Yılmaz 
 Eğitim Birimi  1018
 Dilek Bayrak  Eğitim Birimi  1018
 Sevinç Atlıer Eğitim Birimi  1019
 Ayten Yersel Ayberk Eğitim Birimi  1018
 Lütfü Yüksel -Uzman Yatırımlar Birim Sorumlusu 1027
 Özgür Uygun Yatırımlar Birimi 1141
 Osman Yener  Yatırımlar Birimi 1138
 Fikriye Akyüz Yatırımlar Birimi 1142
 Hakan Arda  Yatırımlar Birimi 1141
 Kubilay Şafak Yatırımlar Birimi 1141
 Canan Özdemir Yatırımlar Birimi 1142
 Halil İbrahim Ertural  -Uzman Satın Alma Birim Sorumlusu 1162
 Esra Al Stok Birimi1153
 Nuran Uyan  Stok Birimi 1153
 Nesrin Babadağlı Stok Birimi 1153
 Sariye Karakuzu Satın Alma (İhale)
 1152
 Hasan Baş Satın Alma (İhale) 1151
 Tezcan Yılmaz  Tahakkuk 1156
 Yasemin Arslan  Tahakkuk 1154
 Seçil Bilgin  Tahakkuk 1156
 Pınar Yıldız  Tahakkuk 1155
 Sibel Kahraman Satın Alma (Doğrudan Temin) 1157
 Hande Gülden  Satın Alma (Doğrudan Temin) 1159
 Hakan Alparslan Satın Alma (Doğrudan Temin) 1160
 Mesut Özgür Satın Alma (Doğrudan Temin) 1160
 Murat Çoban Satın Alma (İhale) 1161
 Zülbiye Yetişkiner  Satın Alma (İhale) 1161
 Hasan Basri Yamak  Mutemetlik (Maaş) 1168
 Müjgan Günal Çelik Mutemetlik (Maaş) 1168
 Atilla Kılıç Mutemetlik (Maaş) 1169
 Funda Dere Mutemetlik (Maaş) 1170
 Hatice Balıkçı Mutemetlik (Maaş) 1170
 Ahmet Aykut Atalay Mutemetlik (Ek Ödeme) 1171
 İlhan Özçınar Mutemetlik (Ek Ödeme) 1171
 Özlem Pakel Mutemetlik (Ek Ödeme) 1172
 İslam Doğdu  Mutemetlik (Yolluk) 1173
 Salih Turhan  Mutemetlik (Yolluk) 1173
 Hüseyin Tanrıseven  Muhasebe Birimi Sorumlusu 1064
 Celal Olucak  Muhasebe 1060
 Halil Yavuz Muhasebe 1060
 Ethem Öz Muhasebe 1059
 Ramazan Bayır Muhasebe 1059
 Mustafa Kakrak Muhasebe 1059
 Aslıhan Bağrıyanık Muhasebe 1057
 Hatice Işıksaçar  Muhasebe 1054
 Miyase Yılmaz Muhasebe 1055
 Aynur Şenoturan  Muhasebe 1061
 Özlem Arslan Muhasebe 1061
 Melek Adalı Bolat Muhasebe 1060
 Mustafa Kemaneci Muhasebe 1057
 Nesrin Bilki Muhasebe 1056
 Aycan Erol Fatura Ödeme Tahakkuk 1051
 Bahar Adalıoğlu  Fatura Ödeme Tahakkuk 1052
 Hava Poyraz  Fatura Ödeme Tahakkuk 1052
 Figen Dönmez Fatura Ödeme Tahakkuk 1051
 Erman Atalar -Uzman Bilgi İşlem Birim Sorumlusu 1230
 Mehmet Ali Gödekmerdan Bilgi İşlem 1232
 Alper Çankaya  Bilgi İşlem 1232
 Ahmet Güç Bilgi İşlem 1232
 Alaattin Özkan Bilgi İşlem 1233
 Erkan Durur Bilgi İşlem 1230-1233
 Mustafa Ulu  Vezne  1069
 Selda Büdüş  Fotokopi 1068
 Hatice Canan Erön Mühür 1068
 Mehmet Ali Şahin  Çay Ocağı Zemin Kat 1070
 Saniye Çetin Çay Ocağı İdari Kat  1144
 Sibel Işık Çay Ocağı İdari Kat  1144
 Hatice Erdoğan Çay Ocağı İdari Kat  1144
 Şükriye Sezer Musab 5026
 Mustafa Kızılkılıç Musab 5026
 Gül Bilgin Musab 5026
 Zuhal Buyruk Musab  5026
 Serkan Bilgin Musab  5026
 Dural H.Çiçek  Sivil Savunma Uzmanı 1002
 Levent Parlak Sivil Savunma 1002
 Şahin Sarıçoban İş Güvenliği Uzmanı 1017
 Hakan Topcu  İş Güvenliği  1016
 Yasin Altınoklar  İş Güvenliği  1016
 Esra Ilgın İş Güvenlği 1016
 Müberra Alpaslan  Güvenlik 1048
 Emre Sarı Güvenlik 1048
 Ergun Soysal Santral - (0 İle Santrale Ulaşılabilinir) 1098-1099
 Kamuran Gündüz Teknik Servis  2005
 Şamil Can  Teknik Servis 2005
 Emrah Uluçeşme Teknik Servis  2001
 İsmail Alpir Teknik Servis 2001
 Akın Ilgaz Teknik Servis  2001
 Şaban Algan Teknik Servis 2005
 Sedat Temel Teknik Servis 2005
 Hakan Balaban Teknik Servis  2001
 Levent Ilgaz Teknik Servis 2005
 Ziya Aktaş Teknik Servis 2005
 Cemil Keçeci Teknik Servis 2005
 İsmail İşliyen Teknik Servis 2005

2135
2135
























































































































































 İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Birimi / Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Birimi Uğur IŞIK
 İdari Hizmetler Birimi / Mali Hizmetler Birimi Kadir CAN
 Hastane Hizmetleri Birimi / Özellikli Sağlık Hizmetleri Birimi Burcu ELİTEZ
 Hasta ve Çalışan Hakları Birimi Yüksel SOLMAZ
 Tıbbi Cihaz ve İlaç Birimi  Sırma GİRİTLİ







 İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Birimi / Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Birimi Uğur IŞIK
 İdari Hizmetler Birimi / Mali Hizmetler Birimi Kadir CAN
 Hastane Hizmetleri Birimi / Özellikli Sağlık Hizmetleri Birimi Burcu ELİTEZ
 Hasta ve Çalışan Hakları Birimi Yüksel SOLMAZ
 Tıbbi Cihaz ve İlaç Birimi  Sırma GİRİTLİ












































































































































































ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EK BİNA TELEFON REHBERİ 

Adı Soyadı
 Çalıştığı Birim Dahili No
 Dr.Duygu Sağlam Çoşkun
 Acil Sağlık Hizmetleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri  Başkan Yardımcısı 2133
 Uzm. Dr. Hülya Poyraz Efe Acil Sağlık Hizmetleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri  Başkan Yardımcısı
 Dr.Mina Akbay Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı 2107
 Nermin Çalışkan Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı 2132
 Ersin Çalışkan Kanburlar Sekreter 2137
 Çiğdem Özkır Sağlığın Geliştirilmesi Birimi 2119
 Demet Babaoğlu Sağlığın Geliştirilmesi Birimi 2109
 Mustafa Özgür Çulcu Sağlığın Geliştirilmesi Birimi 2111
 Hakan Doyuk Sağlık Hizmetleri İzleme, Değerlendirme ve Denetimi Birimi 2127
 Şenay Çatalkaya Sağlık Hizmetleri İzleme, Değerlendirme ve Denetimi Birimi 2126
 Özlem Can  Sağlık Hizmetleri İzleme, Değerlendirme ve Denetimi Birimi 2126
 Zeynep Kozulu Sağlık Hizmetleri İzleme, Değerlendirme ve Denetimi Birimi 2128
 Yılmaz Bayındır Tıbbi Cihaz ve Biyomedikal Birimi 2137
 Ahmet Yaşar Tıbbi Cihaz ve Biyomedikal Birimi 2135
 Merziye Duman Özler  Eczacılık Birim Sorumlusu 2136
 Hatice Bekar  Eczacılık Birimi 2136
 Hafize Buran Eczacılık Birimi
 2135
 Münevver Taş Eczacılık Birimi 2135
 Bülent Avdan  Eczacılık Birimi
 2134
 Dt. Rıdvan Akdemir Özel Ağız ve Diş Sağlığı Birim Sorumlusu  2144
 İlkay Sivrican  Özel Ağız ve Diş Sağlığı Birimi  2143
 Nuran Büyükgenç Sağlık Meslekleri Birimi 2142
 Özlem Uzunkulak  Özel Yataklı Birimi - Özel Teşhis ve Tedavi Birim Sorumlusu 2129
 Mehmet Ünaldı Özel Yataklı Birimi - Özel Teşhis ve Tedavi Birimi 2131
 Kamile Yürük Özel Yataklı Birimi - Özel Teşhis ve Tedavi Birimi 2130
 Emine Gökduman Kırmızı  Özel Yataklı Birimi - Özel Teşhis ve Tedavi Birimi 2129
 Sezer Şan Özel Yataklı Birimi - Özel Teşhis ve Tedavi Birimi 2101
 Dr.Oktay Güngör Denetim Birim Sorumlusu 2103
 Gonca Tuvay Denetim Birimi 2101
 Vesile İmamoğlu Denetim Birimi 2102
 Hüveyda Karadağ Denetim Birimi 2102
 Ali Özbek Denetim Birimi 2103
 Burhan Atıcı Denetim Birimi 2103
 Hayati Dindaş Denetim Birimi 2103
 Ulya Kes Denetim Birimi 2103
 Başak Bilmez Denetim Birimi 2103
 Mehmet Ünlüce Denetim Birimi 2103
 Rüştü Koca     Çay Ocağı 2105
 Nursel Ülker Temizlik Personeli 2105

2135
2135











































































































ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EK  HİZMET BİNASI (Şair Fuzuli)  TELEFON REHBERİ 

 
Adı Soyadı
 Çalıştığı Birim Dahili No
 Uzm. Dr. Ahmet Mamur Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı 3007
 Dr. Gökhan Özboz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı 3006
 Aysevil Aydın Sekreterlik 3004
 Ruhuşen Köse Sekreterlik 3005
 Uz. Ömer Gezer Toplum Sağlığı/Göç Sağlığı Birim Sorumlusu 3009
 Eren Küçükkör Çevre Sağlığı/Çalışan Sağlığı Birim Sorumlusu 3010
 Uzm. Bio. Dr. Kazım Kartkaya Aşı Programları/Bulaşıcı Hastalıklar/Tüberküloz/Fuhuşla Mücadele Birim Sorumlusu
 Dr. Umut Aktaş Çocuk,Ergen,Kadın ve Üreme Sağlığı/Ruh Sağlığı/Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi/Kanser  Birim Sorumlusu 3012
 Dr. Fulya Kurnaz Bulaşıcı Olmayan ve Kronik Durumlar/Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birim Sorumlusu 3124
 Uz. Özer Öner Aile Hekimliği Birim Sorumlusu 3013
 Şube Müdürü Fazilet Kılıç İzleme, Değerlendirme ve İstatistik Birim Sorumlusu 3130
 Av. Müzeyyen Aksu Hukuk ve Muhakemet Birim Sorumlusu 3018
 Av. Sibel Tözenbilek Hukuk ve Muhakemet Birimi 3014
 Av. Deniz Eşgünoğlu Sağır Hukuk ve Muhakemet Birimi 3014
 Av. Ece Kavaklı Hukuk ve Muhakemet Birimi 3015
 Av. Sinan Akcan Hukuk ve Muhakemet Birimi 3016
 Av. Aytül Köklü Çeşmecik Hukuk ve Muhakemet Birimi 3017
 Av. Mehmet Açıkbaş Hukuk ve Muhakemet Birimi 3118
 Av. Vicdan Akcan Hukuk ve Muhakemet Birimi 3125
 Av. Yasin Öztürk Hukuk ve Muhakemet Birimi 3119
 Av. Ayça Karpuz Hukuk ve Muhakemet Birimi 3116
 Av. Reyhan Sönmez Özcan Hukuk ve Muhakemet Birimi 3117
 Ahmet Taner Heves Hukuk ve Muhakemet Birimi 3114
 Güler Mutlutürk Hukuk ve Muhakemet Birimi 3113
 Yasemen Karaman Santral 3000- 1-2-3
 Caviden Uzun Çay Ocağı 1. Blok 3008
 Buket Mervan Evrak Kayıt - Ek Hizmet Binası 3080
 Salih Durukan Evrak Kayıt - Ek Hizmet Binası3011
 Tülin Engin Evrak Kayıt Mühür - Ek Hizmet Binası 3079
 Tülay Çelik Yalçın Kurum Arşivi 3020
 Suade Vural Kurum Arşivi 3020
 Sabri Yılmaz Kurum Arşivi 3021
 Önder Demirel Kurum Arşivi 3021
 İsa Melih Batur Sağlık Sporu Başkanı 3022
 Osman Yıldırım Bimer 3024
 Mesut Altıntaş Sabim 3022
 Hamit Özcan Cimer 3022
 Ahmet Aslan Çocuk Sağlığı Tedbiri 3025
 Hülya Kaya Çocuk Sağlığı Tedbiri 3026
 Hülya Bağdaş Çocuk Sağlığı Tedbiri 3027
 Elif Kaynarca Çalışan Hakları 3028
 Binnur Ataseven Çalışan Hakları 3029
 Ebru Mermutluoğlu Rapor İtiraz 3031
 Zeynep Çoban Rapor İtiraz 3030
 Enes Yiğittepe Rapor İtiraz 3032
 Rahime Nur Çiftçi Rapor İtiraz 3033
 Yavuz Selim Küçük Hasta ve Çalışan Hakları Birim Sorumlusu 3037
 Erhan Çakır Hasta Hakları  3044
 Hilal Erdem Savaş Hasta Hakları  3045
 Deniz Östündağ Engelli Koordinasyon Birimi 3046
 Leyla Hun Koşik Engelli Koordinasyon Birimi 3046
 Mustafa Oğuz Aşı Odası 3034
 Özyurtlu Kervan Aşı Odası 3034
 Mustafa Arpacı Aşı Odası 3034
 Özgür Bayraktar Fotokopi 3038
 Kader Dost Bulaşıcı Hastalıklar Birimi 3039
 Vahit Öztürk Bulaşıcı Hastalıklar Birimi 3039
 Talip Göçmen Bulaşıcı Hastalıklar Birimi 3042
 Kadir Orman Bulaşıcı Hastalıklar Birimi 3040
 Kevser Fere Bulaşıcı Hastalıklar Birimi 3041
 Hatice Atalay Bulaşıcı Hastalıklar Birimi 3041
 Gülcan Zengin Bulaşıcı Hastalıklar Birimi 3040
 Afife Erkan Sofuoğlu Ruh Sağlığı Birimi 3047
 Sinem Duman Ruh Sağlığı Birimi 3049
 Hülya Topçu Ruh Sağlığı Birimi 3048
 Ali Kocaköse Ruh Sağlığı Birimi 3048
 Kader Şen Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı - İzleme ve Değerlendirme Birimi 3050
 Burak Şen Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı - İzleme ve Değerlendirme Birimi 3050
 Ayşe Karel Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı - İzleme ve Değerlendirme Birimi 3051
 Sami Kılıç Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi 3052
 Süleyman Demirtepe Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi 3052
 Şeref Biçer Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi 3053
 Naci Boyracı Gelir Tahakkuk 3054
 Hülya Kayacık Gelir Tahakkuk3055
 Özlem Karaman Gelir Tahakkuk3055
 Ayşe Durak Gelir Tahakkuk3056
 Ümit Geçit Gelir Tahakkuk3054
 Ayşe Güzin Özlü Aile Hekimliği Kiralama Birimi3057
 Fatma Albayrak Aile Hekimliği Kiralama Birimi3058
 Murat Tümer Yemekhane Sorumlusu3059
 Osman Kaya Yemekhane Sorumlusu3060
 Yemekhane Yemekhane İçi3120
 Aynur Sanbur Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı Birimi3065
 Güldane Şimşek Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı Birimi3064
 Türkan Sarıkaya Bayırlı Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı Birimi3063
 Meltem Yıldırım Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı Birimi3066
 Hatice Elitok Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı Birimi3066
 Nilgün Bozoluk Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı Birimi3062
 Serap Kamış Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı Birimi3062
 Yasin Altınok İş Güvenliği Birimi3069
 Bülent Ağırel İş Güvenliği Birimi3070
 Mehmet Ali Doğrugörün Çevre Sağlığı Beyaz Bayrak3071
 Bünyamin Balcıoğlu Çevre Sağlığı Beyaz Bayrak3071
 Murtaza Katı Çevre Sağlığı Beyaz Bayrak3071
 Osman Akoğlu Çevre Sağlığı Beyaz Bayrak3072
 Vesile İmamoğlu Çevre Sağlığı Beyaz Bayrak3072
 Nihat Gültekin Çevre Sağlığı Beyaz Bayrak3072
 Mesur Özburu Çevre Sağlığı Beyaz Bayrak3072
 Ülkü Mutlu İstatistik ve Bilgi İşlem Birim Sorumlusu3073
 Özkan Sütçüoğlu İstatistik Birimi3074
 Tülay Dönmez İstatistik Birimi3075
 Ayşe Aydın İstatistik Birimi3075
 Dr. Belgin Kurnalı Kanser Birimi3077
 Hürriyet Uysal Kanser Birimi3078
 Emel Duran Kanser Birimi3077
 Yakup Halat Kanser Birimi3077
 Gülay Dokuyucu Kanser Birimi3077
 Sibel Başgül Kanser Birimi3078
 Burçin Cent Aile Hekimliği Kayıt Birimi3081
 Egemen Afacan Aile Hekimliği Kayıt Birimi3081
 Nedim Tuna Fuhuşla Mücadele Birimi
 Aylin Sayan Ataş Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi3082
 Nuri Caner Arıbakır Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi3083
 Nermin Acarbaş Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi3084
 Serpil Aygün Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi3085
 Hazel Yazıcıoğlu Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi3084
 Dr. Emine Aker Ölüm  Bildirim Sistemi3086
 Ömür Aldırmaz Ölüm  Bildirim Sistemi3087
 Battal Eryılmaz Çay Bahçesi Sorumlusu
 Ali Şimşek Aile Hekimliği Birimi3089
 Selim Yılmaz Aile Hekimliği Birimi3094
 Serpil Türemiş Aile Hekimliği Birimi3093
 Ercan Baştürk Aile Hekimliği Birimi3126
 Melihat Ünal Çakar Aile Hekimliği Birimi3127
 Huriye Ataklı Aile Hekimliği Birimi3091
 Servet Akkalem Aile Hekimliği Birimi3092
 Saniye Öz Aile Hekimliği Birimi3090
 Selma Ilgaz Toplum Sağlığı Birimi3070
 Burçin Satı Gül Toplum Sağlığı Birimi3070
 Sultan Demirlek Toplum Sağlığı Birimi3069
 Abdullah Alan Toplum Sağlığı Birimi3068
 Zekariya Kekeç Toplum Sağlığı Birimi3067
 İmren Şengül Şapcı Bilgi İşlem Birimi - Grafik Tasarım3100
 Mehmet Koçakoğlu Bilgi İşlem Birimi3101
 Nurgül Erdoğan Bilgi İşlem Birimi3101
 Özgür Onur Dinç Bilgi İşlem Birimi3102
 Erkan Ertürk Bilgi İşlem Birimi3102
 Salih Zenginler Bilgi İşlem Birimi3102
 Güzin Apaydın Çevre Sağlığı ve Çalışan Sağlığı Birimi3106
 Ahmet Taşpınar Çevre Sağlığı ve Çalışan Sağlığı Birimi3112
 Özlem Moran Çevre Sağlığı ve Çalışan Sağlığı Birimi3108
 Okan Gülmez Çevre Sağlığı ve Çalışan Sağlığı Birimi3128
 Fehrinaz Çağlılar Proje Koordinatörlüğü 3099
 Proje Koordinatörlüğü 3098
 Battal Eryılmaz Çay Bahçesi Sorumlusu3088
 Rafet Bey Çay Ocağı Bahçe3105
 Caviden Uzun Çay Ocağı 1. Blok3008
 Gülcan Hüsmenoğlu Hizmetli Odası Sorumlusu  3043
 Depo Depo 3061
 Mescid  Mescid  3076
 Güvenlik Güvenlik 3019


























































































































 İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Birimi / Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Birimi Uğur IŞIK
 İdari Hizmetler Birimi / Mali Hizmetler Birimi Kadir CAN
 Hastane Hizmetleri Birimi / Özellikli Sağlık Hizmetleri Birimi Burcu ELİTEZ
 Hasta ve Çalışan Hakları Birimi Yüksel SOLMAZ
 Tıbbi Cihaz ve İlaç Birimi  Sırma GİRİTLİ







 İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Birimi / Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Birimi Uğur IŞIK
 İdari Hizmetler Birimi / Mali Hizmetler Birimi Kadir CAN
 Hastane Hizmetleri Birimi / Özellikli Sağlık Hizmetleri Birimi Burcu ELİTEZ
 Hasta ve Çalışan Hakları Birimi Yüksel SOLMAZ
 Tıbbi Cihaz ve İlaç Birimi  Sırma GİRİTLİ








 Sivil Savunma
 Sivil Savunma
 Sivil Savunma
 Sivil Savunma
 Sivil Savunma